Avand Danesh Book Store

Search
بانکداری سرمایه‌گذاری
ارزش‌گذاری و تملیک اهرمی (جلد اول)
جاشواروزن باوم، جاشوا پرل
برگردان: محسن اسکندری‌نیا، پگاه خوشجو
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۲۶۲-۰۵۹-۲
۳۹۵ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
زمستان ۱۴۰۰، چاپ اول، نشر آوند دانش
۱,۷۰۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
از سال ۱۳۹۵ که تصمیم گرفتیم گروه مالی نوآفرین رامان را با رویکرد تأمین سرمایه‌ی بوتیک با محوریت فعالیت‌های ادغام و تملیک (M&A) تأسیس و راه‌اندازی کنیم، تاکنون پنج سال می‌گذرد. در این مدت پس از بررسی و مذاکره با هلدینگ‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری و صاحبان کسب‌وکارهای مختلف به این نتیجه رسیدیم که درزمینه‌ی دانش بانکداری سرمایه‌گذاری در کشور با خلأهای بسیاری مواجه هستیم. پس از بررسی منابع معتبر بین‌المللی، کتاب حاضر را برای افزایش مهارت‌های تخصصی خود و همکارانمان در رامان انتخاب و مطالعه‌ی آن را آغاز کردیم. پس از پایان مطالعه‌ی کتاب و به‌کارگرفتن دانش آن در گروه رامان، تصمیم گرفتیم برای ارتقای سطح دانش و مهارت فعالان بازار پولی و سرمایه‌ی کشور آن را ترجمه کنیم تا بتوانیم گامی مهم در ارتقای دانش بانکداری سرمایه‌گذاری برداریم.
کتاب پیش رو یکی از منابع مهم و مرجع در سطح بین‌الملل است که با رویکردی کاملاً کاربردی  نوشته شده و جزو منابع اصلی و پرفروش دانش و مهارت بانکداری سرمایه‌گذاری است. ترجمه‌ی این کتاب در دو جلد عرضه می‌شود: بخش ۱ و ۲ (ارزش‌گذاری و تملیک‌های اهرمی) در قالب جلد ۱ و بخش ۳ و ۴ (ادغام و تملیک و عرضه‌ی عمومی اولیه) در قالب جلد ۲. فایل‌های مدل‌های Excel به‌کاررفته در این کتاب، در آدرس اینترنتی
/https://ramangroup.ir/investmentbanking در دسترس همگان است.
از همه‌ی عزیزان و بزرگوارانی که در تهیه‌ی این ترجمه به ما یاری رساندند، تشکر و قدردانی می‌کنیم.
بی‌شک هیچ اثری خالی از اشکال نیست. ازاین‌رو خواهشمندیم نظرها و پیشنهادهای اصلاحی خود را به آدرس ایمیل info@ramangroup.ir برای ما بفرستید تا اقدامات لازم برای اعمال اصلاحات انجام شود.
 
لیست ناشران