Avand Danesh Book Store

Search
تناسب اندام
سوزان اشلوسبرگ، لیز نپورنت
برگردان: مهرک ایروانلو
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۳۸-۲
۴۳۰ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
زمستان ۱۴۰۲، چاپ چهارم، نشر آوند دانش
۴,۷۰۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
جدیدترین و مفیدترین مطالب مربوط به نیل به تناسب اندام و چگونگی حفظ آن!

آیا مایلید اندامی سالم‌تر و متناسب‌تر داشته باشید؟ کتاب تناسب اندام For Dummies تازه‌ترین دستاوردهای علمی و توصیه‌های کارشناسان فن را برای بهبود تناسب اندام و تقویت کلی بدن به منظور ارتقای سلامت جسمانی و تربیت بدنی در اختیار خواننده قرار می‌دهد. نویسندگان این کتاب که خود اساتید تناسب اندام و تربیت بدنی هستند به شما کمک می‌کنند تا اهدافی واقع‌بینانه را در کسب و حفظ تناسب اندام خود تعیین کنید و از تمرین‌های جسمانی روزانه بیشترین بهره را ببرید!
  • برنامه‌ریزی کنید. سطح کنونی سلامت جسمانی خود را بسنجید و برای انجام تمرین‌های بهبود گردش خون، توان جسمانی، انعطاف‌پذیری و تعادل بدن برنامه‌ریزی کنید.
  • انگیزه‌ی خود را حفظ کنید. روش‌های ثبت سوابق تمرین جسمانی را بیاموزید، روال تمرین‌های روزمره‌ی خود را تغییر دهید و بسیاری مهارت سودمند دیگر را نیز به کار گیرید.
  • سالن بدن‌سازی را به خانه بیاورید. بیاموزید که چگونه می‌توان در منزل هم به طور حرفه‌ای به بدن‌سازی پرداخت – از تأمین فضای مورد نیاز گرفته تا تصمیم‌گیری در مورد مفیدترین تجهیزات بدن‌سازی و تطبیق آن با بودجه‌ای که در اختیار دارید.
  • اطلاعات خود را روزآمد نگاه دارید. از جریان‌های تبلیغاتی و موج‌های زودگذر مربوط به شیوه‌های بدن‌سازی پرهیز کنید و برای روزآمد نگاه داشتن اطلاعات فنی خود با جدیدترین و قابل اعتمادترین منابع خبری در این زمین آشنا شوید.
لیست ناشران