Avand Danesh Book Store

Search
راه و چاه موفقیت
مارک مک کورمک
برگردان: سعید خاموش
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۲۱-۳
۳۰۴ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
تابستان ۱۳۹۶، چاپ سوم، نشر آوند دانش
۱,۲۰۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
نظم را فراموش نکنید، متمرکز باقی بمانید، کارهای بیشتری انجام دهید و از انجام کارها لذت ببرید!

همین یک زندگی را دارید، بنابراین آن را در تاریکی، نگرانی و سر‌درگمی تباه نکنید. با استفاده از راهکارهای سازماندهی و مدیریت زمان که در این کتاب با آنها آشنا می‌شوید، آشوب و ناآرامی‌های دنیای دیجیتال برای جلب توجه‌تان را خاموش می‌کنید، تقاضاهای بی‌منطق را فراموش می‌کنید، کارها را به موقع کامل می‌کنید، از کاغذ بازی دور می‌مانید و زمان را در اختیار خواهید داشت. نه تنها می‌توانید بیش از آنچه گمان می‌کنید را انجام دهید، بلکه زمان زیادی هم برای لذت بردن از زندگی خواهید داشت.
  • هنر رسیدن به نتیجه- بررسی راهکارهای نتیجه محور در حالی که از رهبران تجاری و ستاره‌‌های ورزشی مطالبی مهم را می‌آموزید.
  • آینده در دستان خودتان خواهد بود- تکنیک‌های آزموده شده‌ی کارآفرین میلیاردر، مارک مک کورمک، شما را برای اولویت‌بندی کارها، طرح‌ریزی برنامه‌های واقع‌بینانه، تجسم هدف‌ها و در راه درست باقی ماندن برای رسیدن به این هدف‌ها یاری می‌دهد.
  • برای رسیدن به موفقیت برنامه‌ریزی کنید- با استفاده از ابزارهای ساده‌ی فن‌آوری جدید، کاغذ بازی‌ها را کم کنید، به ریخت و پاش‌های پیرامون‌تان نظم بدهید و از ایمیل و اینترنت برای بالا بردن کارآیی روزانه‌تان استفاده کنید.
  • کنترل زمان را به دست بگیرید- با استفاده از پرسشنامه‌های کنترل بازدهی، در نظر داشتن بدبینانه‌ترین و خوشبینانه‌ترین حالت‌های ممکن و برنامه‌ریزی برای آنچه غیر قابل پیش‌بینی است، حداکثر استفاده را از زمان ببرید.
  • نمونه‌ها به شما انگیزه می‌دهد- به فردی پویا تبدیل شوید که برای رسیدن به هدف، با اعتماد به نفس و علاقه حرکت می‌کند.
لیست ناشران