Avand Danesh Book Store

Search
مذاکره
مایکل سی دونالد سون
برگردان: فرشید قهرمانی
شابک: ۹۷۸-۹۶۴-۷۱۱۴-۷۸-۳
۳۲۸ صفحه، قطع وزیری، جلد شومیز
بهار ۱۴۰۲، چاپ هشتم، نشر آوند دانش
۳,۶۰۰,۰۰۰ ریالافزودن به سبد
جعبه‌ی کمک‌های اولیه‌ی شما برای رسیدن به هر توافقی به همراه راهکارهایی برای دست یافتن به راه حل‌های برنده – برنده در هر مذاکره

مذاکره یعنی رسیدن به آنچه می‌خواهید؛ چه این هدف موفقیت در قراردادی چند میلیون دلاری، خریدن خانه و یا راضی کردن فرزند نوجوان‌تان برای انجام کاری باشد. مهارت‌های اولیه‌ی مذاکره در تمامی این موارد یکسان است. با آموزش‌های مناسب می‌توانید در این مهارت‌ها استاد شوید. هنگامی که این مهارت‌ها را کسب می‌کنید، زندگی‌تان، دگرگون می‌شود. برای این دگرگونی آماده شوید. این کتاب شما را تربیت می‌کند تا برای رسیدن به آنچه می‌خواهید، دیدگاهی تازه بیابید. استاد مذاکره، مایکل دونالدسون در این کتاب ۶ گام برای رسیدن به مذاکرات موفق را معرفی می‌کند و شما را با فنون کاربردی و آزموده شده‌ی مذاکره آشنا می‌سازد.
  • آمادگی یعنی همه چیز- دقت کنید که چرا آمادگی منبع اثرگذاری در هر مذاکره است و با اشتباهات رایج که افراد هنگام مذاکره مرتکب می‌شوند، آشنا شوید. سپس یاد بگیرید که چگونه از این اشتباهات پیشگیری کنید.
  • مرزها و محدوده‌های خود را مشخص کنید- کشف کنید که چگونه تعیین مرزها و محدوده‌ها پیش از ورود به مذاکره می‌تواند برای شما برتری بیافریند. یاد بگیرید که این مرزها را هوشمندانه تعیین کنید.
  • آرامش در زمان آشفتگی- ورود احساسات و هیجانات به جریان مذاکره می‌تواند تلاش‌های شما را بی‌اثر سازد. بیاموزید چگونه در شرایط آشفته آرام باقی بمانید.
  • گوش دادن برای این که دیگران صدای‌تان را بشنوند- دریابید که چگونه موفق‌ترین مذاکره‌کنندگان زمان بیشتری را صرف گوش دادن می‌کنند تا حرف زدن و این‌که چگونه شما می‌توانید مهارت گوش دادن به شکل اثرگذار را در خود پرورش دهید.
  • هر کلمه‌ی شما اهمیت دارد- بدانید که چگونه از هر کلمه به سود خود استفاده کنید و اطمینان یابید که طرف مقابل هر کلمه‌ی شما را می‌شنود.
  • رسیدن به توافق- کشف کنید که چگونه مشکلات ساده و کوچک می‌تواند مذاکرات را به بن‌بست برساند و این مشکلات را شناسایی کنید.
لیست ناشران